25.09.2023-01.10.2023

Nädala sõnum kaardid, taroskoop triinusirge juhatus kõrgem armastus

Head sügist! 23.09.2023 agas sügis ja tuli suvele “head aega” öelda. Nii kiirelt ta jälle läkski. Ja nüüd uued energiad – sügise hõng, küpsed viljad tervitavad meid. Luba sügisel end toita ja jõustada. Kogu energiat talveks. Kasuta sügise aega mõnusalt ära. Asjad muutuvad praktilisemaks ja toimuvad arengud.

Sügise esimese täispika nädala sõnumid räägivad küpsetest viljadest. Kasuta sidruni energiat, et puhastuda. Puhasta enda keha füüsiliselt- tee massaaži, naudi sooja vanni või kosuta end saunas. Aga puhasta ka end vaimselt – mõttemustrid, mis on vanad, lase vabaks. Mõtle kastist välja – loo innovatiivsust ja miskit uut siia maailma. Loomingulisus ja uued ideeed on toetatud sel nädal nädalal. Sidruk toob värskust ja annab uued vaated. Vabastades ja puhastades saad inspiratsiooni ja tekib uus hingamine. Greip toob sellesse nädalasse keha armastuse ja enda aksepteerimise. Austa end!

Afirmatsioon: “Ma armastan ja aksepteerin end sellisena nagu olen”. 

Mõlemad tsitruselised toovad rõõmu ja positiivsust.

Kui lepid endaga – oled nii nagu oled – tõmbad enda energiaga ligi inimesi, kellega sul on mõnus juttu vesta, kellega naudid koosolemisi, kes on sinu inimesed. Roosi toetav energia on sel nädalal toeks suhete loomisel – võimalik ka sügav armastus. Ole valvel ja märka. Aga esmalt veendu, et sul on sügav armastus olemas iseenda vastu. Selleks tee väike test – võta roosa pastakas ja kirjuta välja kõik asjad, mida armastad enda juures. Vaata kui tervendav see on!

Ja kui neid asju ei tulnud nii palju, siis mõtle, mis takistab sind kirja panemast. Mis su sees toimub? Miks sa ei armasta end piisavalt?

Kui ise ei leia vastused – oled oodatud minu seansile – mystify@mystify.ee  – aitan sind meeleldi sügavate vastuste ja lahendusteni! Kasutan enda seanssidel kaarte, taimi, kristalle, meditatsioone ja toon nähtamatu nähtavaks läbi kerguse 🙂

Täna kogesin üht huvitavat kohta. Tellisin lifti endale. Lift tuli, uksed avanesid – läksin lifti sisse. Lifti uksed sulgusid ja midagi ei juhtunud. Olin hajevil – mõtetes ja oli ka kiire. Ja olen seal liftis, mis ei tee mitte midagi. Ma ei olnud kohal. Olin oma mõtetes. Ja ma ei vajutanud nuppu, mis korrusele sõita. Ega lift ei hakka sõitma siis kui nuppu ei vajuta. Eluga on samamoodi. Sa võid minna lifti ja olla seal tükk aega niisama. Ja kui sa ise ei võta vastust oma elu eest – hakkab lift sõitma sinna kuhu keegi teine on ta tellinud. Ja avastad end ühtäkki viiendalt korruselt, kuigi tahtsin minna esimesele. Ja teine koht, et sa võid ju mõelda, et ma lähen liftiga alla korrusele. Lähen lifti. Ja vot ei ta sõida sinna alla korrusele. Kui tegu ei järgne sellele. Me võime enda peas luua mõtetega kõike, aga kui sellele tegu ei järgne, siis ei juhtu mitte midagi midagi. Mõtted jäävad mõteteks ja lift seisab, kui ei vajuta nuppu kuhu korrusele liigud. Vahel võib meil vedada. Läheme lifti ja keegi teine ongi tellinud selle kolmandale, kuhu ka soovisime minna. Aga sellisel juhul me ei juhi ise oma elu. Läksime kellegi valikuga kaasa, mis ühtis parasjagu meie omaga. Vedas seekord. Aga teinekord enam ei vea. Vahel on selline vooga kaasaminemine hea, et vaatame mis juhtub. Aga kui sa tahad elada enda elu, teha ise valikuid, siis vajuta ise liftis nuppu kuhu soovid. Nii jõuad kindlalt kohale!

Selle nädala kristallid toetavad sind kogu sügisperioodi: Ametüst – toob sisemist selgust ja tõde ning loob ühenduse sinu sisemaailmaga; Granaat – armastuse kivi, mis annab seksuaalsust ja elujõudu ning toob äriõnne; Tsitriin – loob küllust ja positiivsust, hea rahaline edu ja rõõm.

Taimed ja eeterlikud õlid: sidrun ja greip – toovad elurõõmu 🙂

Selle nädala kuuenergiad:

25.09-28.09 kasvav kuu – hea aeg asjade alustamiseks, mis vajavad kasvu.

29.09-30.09 Täiskuu sel korral 29.09 kalade tähemärgis toob kardinaalsed transformatsioonid ja lõpetamised. Sul on võimalus lõpetada lõpetamatus ehk kõik, millel pole jätku või mis on läinud teisiti, kui algselt plaanis oli. Kõik see saab võimaluse uueks plaaniks ja uueks alguseks, aga seda eeldusel, et oled kogetud teekonnast õppinud.
Täiskuu eeterlikud õlid: Must kuusk ja Davana

01.10.2023 Kahanev kuu – alusta uute asjadega, mis vajavad kahanemist. Näiteks hea aeg alustada kehakaalu alandamiseks trenniga.

Nädala sõnum kaardid, taroskoop triinusirge juhatus kõrgem armastus

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga