09.10.2023-15.10.2023 Nädala sõnum

nädala sõnum, taroskoop, ennustus, soovid, taro, tarod, seanss, sisemine laps, tervenemine,

Nädal algab vanakuuga ja on kahanenud jõudsalt. Nädalavahetusel 14-15.oktoober on kuu loomine, mis on eriline aeg uute alguste algatamiseks.

See nädala kutsub sind joonduma oma parima mina järgi. Kui sa oled joondunud oma südame ja hinge järgi, siis oled seadnud sihi ja peagi jõuad oma eesmärgini, Ole truu oma kutsumusele, lase lahti sellest, millest kinni hoiad, ja vabasta end ohjeldamatu ambitsiooni orjusest. See nädal on see, kus on kokkupuutehetk sinu kavatsuse ja materiaalse maailmaga. Lase oma loovus vabaks, ära hoia kinni piiridest. Ära piira end kindlate mõttemustritega. Saada pilved pea kohalt minema ja ole kindel ning kirglik. Sa tead, et juba istud sa hobuse seljas ehk oled teinud suure töö ära ning nüüd saad liikuda edasi kuldsema tuleviku suunas. Sinu vastu ollakse helde, aga ole ka ise helde nii loomade kui lindude kuid ka teiste inimeste vastu. Kingitusi tuleb seenädal sealt, kust sa ei oska oodata.

Sinu võti on selles, et sa oled sina ise. See on sinu kingitus – olla maailmale autente sina. Selleks sa oledki siia ilma loodud! Elus juhtub aga nii, et tahame olla alati keegi teine. Tahame olla keegi kuulsus, keegi edukas, keegi rikas. Aga need pole meie. Me võime ka muidugi saada või olla rikas, kuulus ja edukas – aga seda iseendana. See nädal annab märku sellest, et on aeg lõpetada maskimängud. Alustada sellega, mida sa päriselt teha tahad. Olla selles edukas ja parim. Ja see kõik tuleb sinuni kergusega. Õpi ja avasta uusi asju. See loob motivatsiooni ja ühendust ning tunned kokkuvõttes mõtteselgust. Nädal soosib õppimist.

Kui vajad lahendusi, vaata enda sisse. Tegemist võib tulla sisemise lapse teemadega sinu sees. Selleks ühendu enda väikse minaga ja lahenda valu tekitavad olukorrad. Nii on päriselu kergem ja saad tugevamalt edasi liikuda elus. Andesta endale vead, mis oled elus teinud. Mäleta neid õppetunde. Just nimelt õppetunde, sest õpi nendest kohtadest.

Sa oled surunud end liiga palju ühte suunda ja seda juba pikemat aega. Tunnista vigu, mida oled teinud. Andesta. Ikka iseendale esmalt ja siis teistele. On normaalne muuta suunda. Koguaeg ei pea või terve elu ei pea tegelema ühe asjaga. Tegelikult siin elus ei pea midagi tegema – asenda enda ei pea tegemised – mina tahan tegevustega. Nendega, mis toovad sinu ellu rõõmu.

Hinda enda elukülgi nädalavahetusel – kui on uus kuu loomine. See on ideaalne aeg vaadata tagasi korraks ja mõtestada järgmise kuu tegevused ette.

Nädala afirmatsioon: “Mul on turvaline näidata enda tõelist mina”.

Nädala stiihia: tuli

Nädala värvid: roheline ja roosa – südametšakra

Nädala eeterlik õli: Must pipar ja till

Kui soovid personaalset kaardilugemist või seanssi näiteks sisemise lapse tervendamise teemal kirjuta mystify@mystify.ee 

Personaalne kuu kaardilugemine, 3 kuu kaardilugemine, aasta kaardilugemine 60 €/ tund. 💗

Life mentor, heaolu looja Triinu 💗

nädala sõnum, taroskoop, ennustus, soovid, taro, tarod, seanss, sisemine laps, tervenemine,

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga