Nädala kaart 02.01.2023-08.01.2023

nädala kaart ennustus mystify taroskoop

Nädala kaardiks on integratsioon. Ole teadlik, et sa oled üks osa universumist ja kõik on omavahel ühenduses. Iga elu aspekt on ühendatud – eraldatust pole. Kuula loodusehääli ja jälgi kuu tsüklilsust. Need aitavad sul jõuda sinu täispotensiaalini. Ole ühenduses, ole voolav ja avatud. Uus aasta toob uued võimalused. Mõtle positiivselt ja tea, et oma praeguste mõtetega lood sa oma tulevikku.

Sel nädalal on kasvava kuu aeg (-06.01.2023). Soodus aeg kosutada enda keha vitamiiniderikka toiduga, sest keha suudab seda hästi vastu võtta ja omastada. Nii kogud uut jõudu ja energiat. Loominguline nädal – energiat jagub ja jõuad tegutseda. Vältige konflikte ja äärmuseid.

7-01-2023 on täiskuu: inimesed muutuvad ärevamaks ja intensiivistub suhtlemine. Mõtle hoolikalt ja alusta uusi projekte alles pärast põhjalikku kaalumist. Väldi tormakust. Hoolitse enda eest, ole endaga õrn ja toitu kergelt.

Number 4 näitab nelja elementi looduses – vesi, tuli, õhk ja maa. See on kord, rutiin, olemuslik terviklikkus. Nädal on stabiilne, sobib püsivateks ülesanneteks. Number 8 (4+4) on väljendus ja sisemine tegutsemisjõud. Kohusetunne on tugev ja asjad saavad tehtud.

Hetkel on ka retrograatse merkuuri liikumise aeg. Ettevaatust tehnika ja masinatega.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga