10.04.2023-16.04.2023 Nädala sõnum sulle

taroskoop, nädalasõnum, triinukaardid, triinusirge, kaardimaagia

Nädala energiad soosivad rahu ja rahulikku meelt, kuigi kõik nii rahulik ei pruugi tunduda. Pealtnäha on asjad justkui ilusad ja oleksid kui paradiisis, aga siiski all miskit keeb. Miskit saab otsa. Miskit lõpeb. Miskit, mis on pikka aega takistanud edasi liikumast. Oled hoitud ja kaitstud sellel teekonnal. Tervenemine toimub sügavatel tasanditel. Kui oled seni mänginud märtrit, siis nüüd on sellel lõpp – märtisurm. Aitab! Manipulatsiooni lõpp. Elu ei anna enam eluenergiat sinna kohta. Sellel ei ole mõtet, see etapp on läbitud, kogemused saadud.

Rahalised aspektid on seenädal väga head, kuid kipud kokku hoidma. See võib olla tuleviku suhtes kasulik. Hoiad jalad maas – saad jõudu loodusest ja maaenergiast. Kevad toetab sinu teekonda. Ja päike aitab! Kollane värv toetab💛💛💛 Oled loonud endale päikselise maailma💛Sisimas sa tead seda, kui see veel nii pole. Sa oled seda väärt! 

Liigu edasi, praktilised tegevused toovad sind keskmesse ja saad nendest tegevustest rahulolu ning heaolu. Kergusega liigu edasi. Ja naudi seda. Hea võimalus ka romantilisteks suheteks või romantikaks 💚

Kuu seisud: nädal algab kahaneva kuu foonis – ideaalne aeg lasta lahti kõigest vanast, väsinust ja sellest, mis sind enam ei teeni. Lahtilaskmisega vabaned valudest ja saad eluenergiat ning jõudu juurde. Samuti lõpeta pooleli jäänud projektid, kui need on sulle veel olulised. Nädalalõpus, alates reedest on vana kuu aeg – siis võta aega tagasi vaatamiseks ja iseendaga suurema kontakti loomiseks.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga