17.04.2023-23.04.2023 Nädala sõnum

nädala kaart sõnum taroskoop nädalasõnum kuu loomine kuu energia

Üldine energia siin nädalas on keerukas ja sügav. Nädal algab segadusega enda sees. Oled loonud kujutletamaid kellegi, millegi suhtes mis ei toimi ja see tekitab sinus tunde, et asjad ei ole head. Kuula enda sisemist tunnet, sest see juhatab sind õiges suunas. Me kõik oleme tervik ja üksteisega ühenduses. Kui oskad enda keha kuulata, vajadusel puhata ja jälle edasi tegutseda, saavutad edu. Sinu edu on ka teiste edu ja vastupidi. Sisemiselt terve sina tervendab ka sinu kõrval olevaid inimesi. Seenädal vajad toetust väljastpoolt – kuula mõnda mõnusat podcasti, loe mõne targa inimese kirjutatut raamatut või vestle mõne autoriteediga. Igal juhul õpetaja on su teel sel nädalal selleks, et pakkuda tuge. Sina otsustad, kas soovid areneda ja õppida või jääd mugavustsooni. Edasi liikudes tunned jõudu enda sees ja sinu sisemine vägi kasvab. Sinu teadlikkus suureneb. Hakkad nägema kohti, kus ausus ei ole esimene prioriteet. Ära seo end selliste kohtadega. Ole ettevaatlik raha asjades – kasuta Patchouli eeterlikku õli – see toob külluslikku voogu sinuni ja aitab otsuseid teha õigest kohast.

Kuu loomise perioodil (N,R), anna oma loovusele ruumi areneda. See ongi kasv, kui lubad kasvada endal. Vanad ja tarbetud harjumused tuleb uuesti üle vaadata. Seenädal toetab vana ja suurema tsükli lõppu ning uue ja värske algust. Ole endas kindel – siis suudad astuda edusamme. Tsükli vahetumisel toetavad Petitgrain (selgus) ja Basiilik (uuenemine) eetelikud õlid.

Kuu seisud: 17.-19.04 on vanakuu aeg – nädala esimestel päevadel lõõgastu ja valmistu uueks uuenemisprotsessiks, mis sel korral tuleb eriti vägev.

19 ja 20.aprill on võimas päikesevarjutus Jäära tähtkujus: uus kuu, uued energiad, uued algused! See on võimas varjutus, mis toob võimsaid mõjutusi, tranformatsiooni ja üllatavaid uudiseid.

20.aprill liigub päike Sõnni tähemärki. Aeg aeglustuda ja hakata tõsiseks. Võta pikaajalised suunad fookusesse ja pühendu nendesse. Sõnni aeg loob tugeva toetuse nende mõtete realiseerimiseks. Sõnn on maamärk – töö ja töö, mängida saab hiljem. Tööd tehes südamega, jõuad kaugele ja saavutad palju. Hea aeg uuteks harjumusteks ja rutiinideks. Küll ei tohiks unustada ära puhkamist – liige töö kurnab ja väsitab. Võta aega puhkuseks ja kevadilma nautimiseks.

20.04-21.04 on kuu loomine: materiaalne eneseareng, kohalolu ja adekvaatsuse ülim aeg, mil teha uued plaanid ja harjutada mõnda uut mõtteviisi. Kuu loomise ajal sel korral tuleb esile nooruslik optimism ja energia. Alguse suured plaanid – nädala algus lõpetab plaanid, tõmmatakse otsad kokku ja kuu loomise ajal tulevad uued plaanid, mis on millegi suurema alguseks. Kasuta seda aega teadlikult ja võta sellest parim – uus algus ja uus energia on võimsad.

Kinnita endale: minust piisab just sellisena nagu olen. Annan endast alati parima, teades, et minu parim on piisavalt hea. Kuud nähes tuletan endale seda igakord meelde. 

Toetavad eeterlikud õlid: patšuli, basiilik, petitgrain, tsitronella, apelsin.

22.04-23.04 on noorkuu: kasvamine ja info kogumine, uue tsükli uudivoog.

21.aprill läheb merkuur retrograati Sõnni tähemärgis – võta aega ja aeglusta oma protsesse – ära kiirusta. Näidatakse valgust sellesse kohta, kus tunned end turvaliselt – ja see ei pruugi olla meeldiv. Ole ettevaatlik tehnikaga, lõikeriistadega ja kõige terava ning ohtlikuga. Samuti hoia raha ja mõtle suuremad tehingud läbi.