01.05.2023-07.05.2023 Nädala kaardid

nädala kaart sõnum taroskoop nädalasõnum kuu loomine kuu energia viikingid päevsõnum kuuseis täiskuu

Esmaspäev 01.05: Vaade kaugusesse, horisondist eemale, kus on päike. Otsitakse uut algust, uut teed, uut suunda, sest vana on väsinud ja ajale jalgu jäänud. Tuleb liikuda edasi valguse poole. Uute suundade poole. Sinu enda valik on, kas jääda kaldale kohapeale hädaldama või võtta otsus ja minna edasi uude kohta. Mõlemal juhul on areng kiire. Paigalseis viib frustratsioonini ja edasiliikumine tagab rahulolu.

Teisipäev 02.05: Kui juba esmaspäeva kaart näitas liikumist ja reisi, siis teisipäev kinnitab seda, et oluline on liikumine ja vanadest asjadest eemaldumine. On oluline mõista olnu ja mineviku tähendust, aga nendesse asjaoludesse ei saa kinni jääda. Teha tagasivaade nendele oludele, mis olid ja võtta julgus ja õppetunnid sealt. Võta vastu uus elurännak ja ühendu enda juurtega, kust saad jõudu edasiseks.

Kolmapäev 03.05: Kolmapäev toob rahulolu endasse. Oled leidnud enda juured ja tasakaalu enda teemades. Mõtiskle nende teemade üle ja sa näed, et kõik on olnud sinu kõrgemaks hüvanguks. Naudi elu!

Neljapäev 04.05: Valmistumine maisel tasandil oma rahulolu tõstmiseks. Ole tähelepanelik sel päeval ja märka väikseid detaile. Need on märgid, mis sulle saadetakse, et püsiksid oma teel ja saaksid võtta õpetused edasiseks. Päev aitab sättida sind valmis millekski suuremaks. Hetkel tasub jõudu koguda – pane fookus sellele, et oled elus. See on juba piisav. Sina oled piisav.

Reede 05.05: Selle nädala pingutused ja sammud kulmineeruvad reedel, kus on aeg pidutsemiseks. Nädala alguse sisemised võitlused on kandnud vilja ja saad nautida elu nüüd täiel rinnal. Külluslik olemine ja sõbrad on tänases päevas esikohal. Ole tänulik ja tähista. Naudi enda seltskonda.

Laupäev 06.05: Selguse päev – kõik illusioonid lõigatakse läbi ja sa saad selge pildi asjadest. Kõrgem vaade tuleb sulle kasuks, näed läbi illusioonide ja näed suuremat pilti. Siin päeval tulevad uued ideed – jaga neid oma lähikonnas ja jaga neid kogu maailmale. Oled täna eriliselt hoos uute asjade õppimisel. See väärtus on oluline, mida lood. Niiet, ära unusta seda jagada.

Pühapäev 07.05: Päev, kus võid asju võtta kavalusega ja nähes läbi eilse päeva süsteeme, on sul endal tekkinud salajased teemad, mida saad just täna edasi arendada. Need teemad toovad rahalist edu sulle. Sa oled vastu pidanud ja ülesaanud hirmust ning segadusest enda sees. Nüüd on surve need uued asjad panna tööle suuremaks hüvanguks.

Kuu seisud: 

01.05-04.05 on kasvava kuu periood, mis aitab sul luua suuremaid plaane ja annab edule tuule tiibadesse. Tegele reklaamiga, näita end ja enda tooteid.

05.05 – täiskuu, mida nimetatakse ka sel korral lillekuuks – kuu, kus kõik õitseb. Naudi seda lilleilu meie ümber.

06.05-07.05 algab kahaneva kuu periood. Siis on hea aeg loobuda asjadest, mida sa enam enda ellu ei taha ja teha puhastus vanast.

 

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga