Nädala sõnum 15.05.2023-21.05.2023

Nädala sõnum 15.05.2023-21.05.2023 taroskoop

See nädal on vaikne, sügava lõõgastumise aeg, mis kulmineerub laupäevaga, mil on kuu loomine. 20.05 on uue tsükli algus. Selle puhastav energia aitab meil saabuvaks kuuks suundasid seada. Alates 21.05. on noorkuu aeg. Suurenev valgus annab meie eesmärkidele energiat ja aitab neil kuju võtta. Tulevad välja kohad, mida võiksime teha oma sihtide tugevdamiseks.

Nädala energiad soosivad enda sisse vaatamist. Tihti need vaatamised võivad olla üllatavalt sügavad. Usalda elu – mis toob nähtavaks kohad, mis vajavad tervendamist. Usalda end ja kuula enda sisemist häält. Vaata üle horisondi. Märka asju kaugemal, need toovad sulle olulised taipamised. Jälgi märke ja sümboleid, mis su teele seenädal satub. Oluline on seenädal rääkida ja rääkida ning veelkord rääkida. Räägi välja need kohad, mida oled enda sees hoidnud. Räägi või kirjuta või karju endast välja kõik, mida oled sisimas sügaval endale hoidnud. See kõik vajab julgust. Sa oled toetatud. Julgusega saad kontakti öeldes endale “Kõik jõud, mida ma vajan on minu sees olemas. Julgus on minu sisemine tugevus”.  Läbi julguse saad lahenduse suurepärastele asjadele.

Seenädal jälgi enda keha, usalda enda keha, kuula enda keha, usalda iseennast. Oma vajadustest arusaamine on väga raske, kui sa kuulad kogaeg teisi ja mitte iseennast. Sinu teadlikkus toob tagasi sind enda kehasse, enda mõistusesse ja enda hinge. Märgates iseennast, saad ärgata ja saad tugevust. Oled selge ja keskendunud ning kohal. Jälgi oma keha sõnumeid sulle, need on hetkel eriti olulised. Kuulates oma esimesi impulsse, mõtteid ja tundeid saad ehitada üles usaldusväärsed suhted. Kui miski ei tundu sinu jaoks õige, siis ära tee seda. Ära mine üle oma piiride.

Sa vajad toetust ja tuge kõrvalt. Ära karda küsida abi, kui ise enam ei jaksa ja sisemine tarkus suunab sind nii. Puhka ja turguta ennast mõnusate kehahooldustega, võttes õues päikesevanni või nautides linnulaulu. Imeline lilleilu on hetkel täiesti tasuta ja just sulle 🙂

Nädala märksõna on leppimine. Esiteks lepi iseendaga. Mäleta, et oled lõpmatu armastuse allikas. Tee kõike armastusega. Hea aeg uueks alguseks, mis on sinu sees juba olemas, on just laupäeval, mil algab uue kuu tsükkel. Väljenda enda tõde, julge väljendada oma tundeid, sa oled kuulatud. Unista nädala lõpus enda jaoks täiuslikust elust. Pane kirja soovid, mõtted ja tunded, milline võiks olla sinu imeline elupäev näiteks kuu/6 kuu/aasta/kahe aasta/viie aasta pärast. Unistustel on kombeks täituda 😉 Olles läbi mõelnud ja/või kirja pannud enda jaoks olulise, oled teinud ühe lihtsa, kuid kõige tähtsama sammu, selle täitumise suunas!

Kasuta seenädal eeterlikke õlisid: Arborvitae (elupuu), Cinnamon (kaneel), doTerra Cheer, Thyme (tüümian), Clove (nelk).

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga