27.03.2023-02.04.2023 Nädala sõnum

maagia nädala sõnum taro kaardid taroskoop horoskoop

Nädal algab noorkuu energias, mis valmistab ette nädala teise poolse kasvamise perioodiks. Oluline on kohaolu. Kui elad hetkes, siis saad õige juhatuse, kuidas asju edasi viia. Elan igal hetkel hetketeadlikkuses,  otsustades olla püsivalt terve ja heaolus. Hetketeadlikkus tagab sinu looja potensiaali, sinu meisterlikkuse, sinu väe. Olles kohal, siin ja praegu, suudad loojana luua enda ellu kergust ja helgust. Õpetused on tagatud ja õiged. Sind juhendatakse seenädal kõrgemalt. Raskused on, kuid need on võimalus ületada tänu teadlikkusele, et kunagi ei ole hilja. Seenädal antakse teine võimalus – uus võimalus õitseda. Kogu maailm ootab ja tahab välist sära, õitsengut ja ilu. Hea aeg tegeleda turunduse ja enda presenteerimisega välisele maailmale. Kuid ära unusta siin kaastunnet, et sa pole maailmas üksi. Oht minna liigsesse ego teadvusse. Tule kohale enda keskmesse ja loo ning jaga südamest.

Kuu faasid: 

27.03 – 28.03 Noorkuu: plaanide läbimõtlemine ja informatsiooni kogumine.

29.03 Poolkuu (esimene veerand): päev, kus asjad liiguvad suurepärases tempos edasi. Tegutsemise algus, hea koht alustada, sest teil on energiat ja sisemine usaldus on tugev. Kuulan ja jälgin Universumi ning iseenda mina juhatusi!

30.03-02.04 Kasvav kuu: keskendu olulisele, hoia fookust ja ära kaldu teelt kõrvale. Tähelepanu võib kergesti kaududa ja hajuda. Praktiliste sammude aeg.

Nädala eeterlik õli: Patšuli – taim, mis aitab materiaalset küllust ja raha luua.

Nädala kristall: unakiit (südame- ja juurtšakra)

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga