27.02.2023-05.03.2023 Nädala sõnum

27.02.2023- nädala sõnum taroskoop müstika ennustus

Nädala märksõnad on küpsus, laiskus, edasilükkamine ja tervenemine. Meie kehades küpsevad asjad – loome ideid ja mõtteid oma peas ja siis jääme ootama. Ootama, et midagi juhtuks. Et kõik nüüd saaks iseenesest juskui valmis. Ja siis jääme mugavustsooni. Tekib mõnus olemine, justkui rahu aeg. Et idee, mis peas lõime, et see nüüd küpseb ja nii ongi hästi. Aga ei ole. Sest idee küpseb edasi ja kui tegu sinna taha ei tule, ei saa me muud kui lihtsalt palju üleküpsenuid ideid, mis aja möödudes lihtsalt vanaks lähevad. Nagu õun, mis puu otsas valmides küpseb üle ja kukub lõpuks mädanenult puu otsast maha. Siinjuures on ajastus tähtis ja kõikidest ideedest ei peagi saama mahlased õunad. Aga kui kõik mahlased ideed lased mädanema, sest lihtsalt ootad, siis oled väärtusliku aja raisku lasnud. Praegu on aeg tegutseda ja liikuda selle suunas, mis sulle rõõmu toob.

Vahel on meil seda rahu perioodi vaja. Ja ongi vaja, et oleme laisad ja puhkame. Kui liiga palju tegevusi enda päeva planeerime, siis väsime ära ja ka “küpseme üle”. Tekib läbipõlemine, kui puhkust endale ei luba. See on ka okei, aga praegune energia pole puhkuseks, vaid aktiivseks tööks.

Hea aeg küpsete ideede elluviimiseks on just nüüd. Tasub tegutseda, et saavutada rahulolu iseendas. Kui oled saanud oma idee teostada, saad sellest hea enesetunde, mis aitab sul terveneda.

Kuu faasid: nädala alguses on poolkuu viimane veerand ja alates 1.märtsist algab kasvava kuu periood. Sel ajal on hea juukseid lõigata, kui soovid nende kasvu kiirendada. Ja võib alustada üldse kõigega, mis vajab kasvu ja suurenemist. Väline maailm on energiline ja enesetunne hea. Sobivad tegevused on müük ja turundus. Inimestele seenädal meeldib suhelda ja aktiivne olla.

Pilt on tehtud Copacabana rannas, Brasiilias, Lõuna-Ameerikas – ookeani lainte mühinas.

Nädala värvid on meresinine, mereroheline ja valge.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga