14.08.2023-20.08.2023 Nädala sõnum

kaardid, taro, tarot sõnum, nädala kaart, mystiyee, mystify, mentor, lugeja

Nädal algab lõpetamiste lainel – kõik, mis enam ei teeni sind kaob ja lõppeb. Hea aeg ise otsad kokku tõmmata asjades on esmaspäeval ja teisipäeval, millal on veel vanakuu. Kui sa asju ei taha lõpetada, lõpetatakse need sinu eest ja raskemalt. Vähemalt need, mis on oma aja ära elanud. Igaljuhul saabub kergus ja teravad mõõgavad kukuvad sinu seest välja ja saad rahulikult hingama hakata – lõpuks. Kerguse plaane kergusega saad luua kolmapäeval (16.augustil), mil on kuu loomise aeg. Sel päeval tee uusi plaane. Loo uut. Toetatud on eriti töö plaanidega seotud uuendused. Need uued ideed lähevad edukalt kasvama, mis lähtuvad sinu kirest. Sellest, mida sa päriselt teha tahad, mida päriselt teha soovid, mida päriselt ka maailm ootab sinult.

Kuu loomise päeval (kolmapäeval) oled kirglik ja inspireeritud. Kasuta seda energiat ära, et tegutseda kohe millegi parema nimel. Ära kaua venita. Tuleb tegutseda, et jõuda keisrinnalikku energiasse. Iga päev toob midagi uut, igapäev õpin midagi uut ja iga päev kasvan. See ongi elu võti. Seejuures ei tohi ära unustada tänulikkust. Sel nädalal ole eriti tänulik iga asja eest, mis sinu teele satub, mis teel on on või mida loomas oled. Mida välja annad, seda saad ka tagasi. Kogemused peegeldavad sinu südame mõtteid. Südametšakra tegevused – just need, mis sind kõige rohkem sütitavad, tulevad sel nädalal fookusesse. Luba enda sisemisel tulel põlema süttida ja enda unistuste poole liikuda. Spontaansed tegevused sel nädalal toovad edu – kui tuleb mõte, tunned kirge, järgne sellele ja loo siia maailma midagi uut läbi enda. See kogemus on toetatud.

Alates neljapäevast on noorkuu aeg, mil sinu idanema pandud ideed hakkavad juurduma ja kui neid toidad, saavad need reaalsuseks. Ole kaastundlik enda suhtes, ära end üle piitsuda. Luba aega endal olla ja juhindu sisemisest kirest ning tunnetusest, mida sinu keha kogeda soovib.

Nädala värv: roheline 💚

Nädala eeterlik õli: doTerra Passion, mille saad tellida siit 🙂 

Soovin sulle imelist nädalat
heaolu looja Triinu🥰

kaardid, taro, tarot sõnum, nädala kaart, mystiyee, mystify, mentor, lugeja

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga