13.03.2023-19.03.2023 Nädala sõnum

nädala sõnum mystify 13.03.2023 19.03.2023 taro tarot kaardid

Nädal soosib koduga seotud tegevusi. Hea aeg korrastamiseks, eriti 16.03 – siis on kaduneljapäev. Sel päeval korrasta, kraami ja korista. Hoia fookus kehatasandil. Korrastamisel aitavad sind naturaalsed eeterlikud õlid: sidrunhein, tsitronella, sidrun ja teepuu. Nüüd ongi suurepärane aeg teha algust kevadpuhastusega, sest juba järgmine nädal algab kevad (20.03.2023 kell 23.24). Löö enda sees olev tuli särama. Kevade lähenemine toob energiat meie sisse ja tegutsemistahe suureneb. Sellega lood uut ja uuened ise. Puhastusprotsesside käigus selginevad mõtted, tulevad taipamised ja selgus. Elu on turvaline – oled alati hoitud ja kaitstud. Vanast vabanemine aitab mõista oluliste asjade tähtsust. Kõike ei ole vaja alles hoida. Mõned asjad on läbi saanud. Luba neil minna. Kui teed ruumi enda ümber ja enda sees, saad sisemise kirega liikuda edasi uutele radadele, mis loovad armastust.

Kuu faasid: 13.03 on kahaneva kuu viimane päev, 14-15.03 on poolkuu viimane veerand ja alates 16.03 vana kuu. Viimane aeg lõpetada projektid, mida oled alustanud ja pole lõpuni viinud. Vabane kõigest vanast, korrasta enda mõtteid ja keskkonda.

Aeg tagasi vaadata olnud kuutsüklile. Tunne huvi, kuhu oled praguseks jõudnud ja mis sinuga toimub. Nädala alguse poole võib minevik end meelde tuletada. Nädala teises pooles (peale kaduneljapäeva) võta rahulikku mõtisklusaega. Tõmba hinge, vaata tagasi ja puhka. Naudi head seltskonda, lõdvestu ja ole uhke asjade üle, mis viimasel kuul hästi läksid. Võta kummeliteega tass ja märkmik ning pane olulised edusammud kirja. Sa oled seda väärt!

Nädala taimed: pune ja kummel.

Nädala värvid: roosa ja heleroheline.

Nädala eeterlikud õlid: sidrunhein, tsitronella, sidrun ja teepuu.

nädala sõnum mystify 13.03.2023 19.03.2023 taro tarot kaardid

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga