06.02.2023-12.02.2023 Nädala sõnum

veebruar taroskoop esimene nädal 2023 kaardid ennustavad

Nädala energia on kõikuv. Sobib asjade lahendamiseks, asjade lõpetamiseks, rutiinseks tegevuseks. Praktilised tegevused on päevakorral. Saad jõudu enda seest nende tegelemiseks. Läbi selle kasvab enesekindlus. Võid toetada end Hiina kaneeli (Cassia) eeterliku õliga või süüa toite, kus on kaneel sees. Praktilised tegevused aitavad meelel rahuneda ja tulla kohale. Seni kuni oled mõistuse meelevallas on raske keskenduda. Tundub, et liiga palju on teha ja aega on liiga vähe. Kõike justkui peaks. Sellisel momendil võta aeg maha ja keskendu endale. Hinga mõned korrad sügavalt sisse ja välja. Vaata enda sisse. Sealt saad jõu edasiliikumiseks. Ja edasi on vaja kindlasti liikuda. Tee endale pai, kui oled saanud millegi olulisega jälle hakkama. Olgu see siis tööülesanne või lihtne poeskäik. Võid tunda ka kurbust seenädal, siis tea, et see on mööduv ja uus algus tuleb niikunii. Hetkel ongi rahulikum periood.

Nädal soosib õppimist ja raamatutarkust. Võid osta endale mitmed huvipakkuvad raamatud või lugeda kodus olemasolevaid. Huvi erinevate teemade vastu on suur. Koged vaimset ja materiaalset küllust. Sellega toetad end. Jaga enda tarkust, seda vajatakse.

Kuu faasidest: seenädal on kahaneva kuu periood. Parim aeg vabaneda ebavajalikust ja kõigest, mis sind enam ei teeni. Lase vabaks kõik üleliigne. Puhastu. Kui vabaned vanast, saab tulla uus. Nii saad liikuda ka edasi.

Hoia seenädal enda lähedal seleniit kristalli, et puhastuda ja selgust sellega luua.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga